LUDOTHÈQUE neboli „KNIHOVNA HER“

Pro přiblížení významu původem francouzského slova LudoThèque, jde o jakýsi prostor, který návštěvníkům poskytuje hračky, stolní hry a herní prostory.

1. Zlínská KNIHOVNA HER zvaná LudoThèque nebo chcete-li „ludotéka“ je zaměřená právě na půjčování stále více oblíbených stolních her a je místem, kde si můžete zapůjčit hry podobně jako knihy v knihovně. Ne každý si může dovolit hry nakupovat, a právě to byla hlavní myšlenka jejího založení – DOSTUPNOST HER PRO VŠECHNY!

Jedním z velkých problémů současnosti je otázka trávení volného času. A právě návštěva LudoThèque může být jednou z cest, která vede ke snadnému vyřešení tohoto problému. Jsou to právě společenské hry, prostřednictvím kterých objevujeme v lidech touhu po společnosti jiných lidí, jejichž osobnosti spojuje charakteristický rys, kterým je hravost.

Důvodů proč navštívit LudoThèque může být hned několik. Pro inspiraci zde uvádíme některé z nich:

Důvodů proč si nejen děti, ale také stále více dospělých rádo hraje, bychom našli určitě mnohem více…

Výhodou naší LudoThèque je bezesporu to, že se nespecializujeme na konkrétní typ hry. Vybrat si tak můžete ze široké nabídky her strategických, vědomostních, logických, dětských, rodinných, či her vhodných na párty. V nabídce máme hry nejen pro 2 a více hráčů, ale i hlavolamové hry pro 1 hráče či hry určené pro souboj týmů.

KNIHOVNU HER se navíc snažíme neustále rozšiřovat. A to jak o nové herní tituly, tak např. o další kusy těch nejpůjčovanějších her či o Vámi poptávané hry. Naším cílem je tak uspokojit, co nejvíce hráčů.

U nás můžete využít také prostoru k tomu, si hru v klidu prohlédnout a nahlédnout tak do krabic, které jsou v obchodech běžně zavřené. Najde se u nás i trochu místa si hru přímo zahrát, pokud Vám nevadí přítomnost jiných přihlížejících hráčů.

V případě, že Vás hra zaujme natolik, že byste si ji chtěli pořídit a kdykoliv si ji zahrát, nabízíme Vám také možnost si jí u nás rovnou objednat (v případě, že není skladem) a zakoupit, více informací naleznete ve Výpůjčním řádu v sekci Možnost zakoupení hry.

CÍLOVÁ SKUPINA:

Další výhodou LudoThèque je také to, že nejsme zaměřeni na konkrétní cílovou skupinu. Přijít na své si u nás může prakticky každý bez ohledu na věk či herní dovednost. Stačí jen objevit v sobě herního ducha a rozhodnout se strávit volný čas hravě. Právě hravost je jednou z vlastností příznačné pro člověka, a to již od jeho dětství.