ROZVOZ DESKOVÝCH HER

Půjčovna deskových her již nějaký čas funguje v tzv. on-line režimu, což znamená, že je hry možné si vypůjčit pouze po předešlé domluvě, a to v jakýkoliv všední den mimo pátku, zpravidla v odpoledních hodinách. Předešlou domluvou se rozumí min. 1 den předem.

Aktuálně (zatím pouze „zkušebně“) rozšiřujeme provoz půjčovny o nabídku služby „ROZVOZ DESKOVEK DO DOMU“ aneb když nemůže Mohamed k hoře, musí hora k Mohamedovi.


PODMÍNKY A PRAVIDLA SLUŽBY:

Rozvoz deskovek bude prozatím zajištěn pouze na území statutárního města Zlína. Den rozvozu je stanoven na ÚTERÝ, a to vždy v odpoledních/večerních hodinách od 16:00 do 20:00.

DŮLEŽITÉ:
  1. Výpůjční doba min. 1 týden. To znamená, že se hry budou nejen rozvážet, ale i vyzvedávat vždy v úterý.

  2. Službu rozvozu deskovek do domu je možné využít při vypůjčení min. 2 her (týká se her z kat. A), nebo jedné hry v min. ceně půjčovného 100 Kč. Při vypůjčení "herního balíčku alespoň 3 deskovek", ze stejných nebo různých kategorií, máte DORUČENÍ ZDARMA (pozn. neplatí pro vyzvednutí). Hry Vám přivezeme ve stylových "ludo-taškách"

  3. Poskytnutá záloha Vám bude vrácena bezhotovostně na Vámi udaný bankovní účet, a to do 3 dnů . Důvodem je to, že vrácené hry musí být řádně překontrolovány, viz. výpůjční řád, což by se v autě provádělo jen obtížně.  • V případě zájmu o tuto službu je potřeba provést dopředu nejen rezervaci Vámi vybrané hry/her, ale i závozu deskovek, a to buď e-mailem, telefonicky nebo prostřednictvím rezervačního formuláře dostupného na našem webu. Následně se domluvíme na termínu/hodině a adrese doručení.

  • Služba je zpoplatněna. Cena dopravy je stanovena za 1 jízdu a činí 59,-Kč. Pokud tedy využijete této služby i pro vrácení, je třeba počítat s cenou dopravy x2. Pokud ale spojíte vrácení se závozem nových deskovek, bude Vám účtována doprava pouze 1x.

  • Vrácení deskovek pak může probíhat dvěma způsoby. Buďto se již při předání her domluvíme na jejich vyzvednutí s tím, že den předem Vás vždy nakontaktuji a ověřím si, zda dohodnutý termín předání her platí. Druhou možností, jak hry vrátit je, že po uplynutí výpůjční doby hry vrátíte osobně na adresu provozovny.

  • Poskytování služby může být s uživatelem do budoucna ukončeno v případě, že dojde k tzv „marné“ jízdě, kdy příjemce nebude na uvedené adrese a v uvedený čas zastižen.

Věřím, že si služba „ROZVOZ DESKOVEK DO DOMU“ najde své příznivce a naše deskovky se dostanou i k těm z vás, kteří byste si je rádi vypůjčili, jen vám to z různých důvodů dosud nevyšlo…