PROCES PŮJČENÍ HRY

1. Kontrola dostupnosti hry v aktualizovaném on-line katalogu

Pro lepší rozhodování o vhodném výběru se před samotnou návštěvou LudoThèque můžete podívat do on-line katalogu, kde je u každé hry uveden stručný popis charakterizující o jaký typ hry se jedná, pro kolik hráčů je určená, jaká je její herní doba, min. doporučený věk hráče a do jaké kategorie hra spadá. U téměř každé hry navíc naleznete také fotogalerii, pravidla hry či videonávody. V případě, že hledáte nějakou konkrétní hru, kterou jste však v on-line katalogu nenašli, neváhejte nás kontaktovat a informovat se na její dostupnost.

2. Rezervace hry/her + termínu vyzvednutí

V případě zájmu o vypůjčení jedné či více her je zapotřebí VŽDY provést rezervaci, a to alespoň 1 den předem. Rezervaci je možné provést prostřednictvím rezervačního formuláře dostupného na webových stránkách, telefonicky, e-mailem či přes Facebook. Při rezervaci uveďte nejen název vybrané hry, ale také požadovaný termín vyzvednutí. Vyčkejte na potvrzení rezervace.

3. Vyzvednutí rezervované hry na výdejním místě LudoThèque – KNIHOVNY HER

Je možné si rezervovat i více her s tím, že se až při vyzvednutí rozhodnete, kterou hru si vypůjčíte. Společně se na hry můžeme podívat, případě můžeme stručně probrat jejich pravidla.

4. Poskytnutí kontaktních údajů a podepsání předávacího protokolu
5. Úhrada půjčovného + vratné zálohy

Výše půjčovného a vratné zálohy závisí nejen na výpůjční době, ale především na kategorii hry, která je dána její prodejní cenou/hodnotou. Pro více informací - ceník půjčovného.

6. Trávení volného času za přítomnosti vámi zapůjčené hry

Od této chvíle je jen na Vás, s kým se rozhodnete porovnat své vědomosti, koho vyzvete ke strategickému souboji, či s kým si budete chtít užít spoustu legrace. Ať už danou hru zařadíte mezi své oblíbené či nikoliv, věříme, že se k nám budete s radostí vracet.

Dovolujeme si Vás pouze požádat o to, abyste se ke hře chovali tak, jako by byla vaše vlastní a v souladu s pravidly výpůjčního řádu, abychom umožnili zapůjčení hry i dalším hráčům.

7. Vrácení hry a podepsání protokolu o převzetí

Termín pro vrácení hry si není potřeba dopředu rezervovat. Hry vracejte po uplynutí výpůjční doby. Ujistěte se, že hru vracíte ve stejném stavu jako při jejím zapůjčení. Jako potvrzení skutečného stavu vrácené hry slouží protokol o převzetí. Hru a její jednotlivé komponenty společně překontrolujeme, a pokud bude vše v pořádku, bude Vám vrácena zaplacená záloha v plné výši. Pokud bude hra vrácena s výhradami, to znamená poškozená, s chybějícím herním materiálem či po výpůjční době, bude Vám účtován penalizační poplatek v adekvátní výši (min. však 50 Kč), který bude odečten ze zaplacené zálohy.


Pozn.: Více informací k jednotlivým bodům naleznete ve výpůjčním řádu. Seznamte se s ním, prosím, před vypůjčením první hry.TO JE VŠE, JE TO TAK JEDNODUCHÉ!

Ať už patříte mezi zkušené hráče či kouzlo deskových her teprve objevujete, přijďte, půjčte si některou z her a užijte si tak chvíle plné zábavy i napětí strávené ve společnosti vaší rodiny, přátel či dětí…

© LudoThèque/Všechna práva vyhrazena, 2018